TBJB336K016LBSC0024
MFR.Part #
TBJB336K016LBSC0024
JLCPCB Part #
C6279906
Description
-55℃~+125℃ 16V 33uF 350mΩ 5.28uA ±10% 1210 Tantalum Capacitors