TBJB226K010LBLC0845
MFR.Part #
TBJB226K010LBLC0845
JLCPCB Part #
C6331454
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.2uA 22uF 700mΩ ±10% 1210 Tantalum Capacitors