TBJB226K010JBLC0745
MFR.Part #
TBJB226K010JBLC0745
JLCPCB Part #
C6279884
Description
-55℃~+125℃ 1.7uA 10V 22uF 700mΩ ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS