TBJB106K016CRSZ0900
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJB106K016CRSZ0900
JLCPCB Part #
C5980208
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.6uA 10uF 16V 2.8Ω ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS