TAJB155K025HNJ
MFR.Part #
TAJB155K025HNJ
JLCPCB Part #
C5975618
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 25V 500nA 5Ω ±10% 1210 Tantalum Capacitors