TBJB105K035CBSB0000
MFR.Part #
TBJB105K035CBSB0000
JLCPCB Part #
C5980188
Description
-55℃~+125℃ 1uF 350nA 35V 6.5Ω ±10% 1210 Tantalum Capacitors