CWR11HB475MCC
MFR.Part #
CWR11HB475MCC
JLCPCB Part #
C5585388
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 15V 4.7uF 4Ω 700nA ±20% 1210 Tantalum Capacitors ROHS