TRJB685M010RRJ
MFR.Part #
TRJB685M010RRJ
JLCPCB Part #
C7073842
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10V 3Ω 510nA 6.8uF ±20% 1210 Tantalum Capacitors ROHS