TBJA476M006LBSZ0024
MFR.Part #
TBJA476M006LBSZ0024
JLCPCB Part #
C7396359
Description
-55℃~+125℃ 2.82uA 47uF 6V 800mΩ ±20% 1206 Tantalum Capacitors