TAJA106K006ANJ
MFR.Part #
TAJA106K006ANJ
JLCPCB Part #
C6278186
Description
-55℃~+125℃ 10uF 4Ω@100kHz 6.3V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS