TBJA156M010CBSB0H00
MFR.Part #
TBJA156M010CBSB0H00
JLCPCB Part #
C6547545
Description
-55℃~+125℃ 1.5uA 10V 15uF 3.2Ω ±20% 1206 Tantalum Capacitors