TBJA155K025CBSB0924
MFR.Part #
TBJA155K025CBSB0924
JLCPCB Part #
C6547526
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 25V 375nA 7.5Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS