TBJD156K025CBSB0924
MFR.Part #
TBJD156K025CBSB0924
JLCPCB Part #
C6279201
Description
-55℃~+125℃ 15uF 1Ω 25V 3.75uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS