TAZA225K010CRSB0823
MFR.Part #
TAZA225K010CRSB0823
JLCPCB Part #
C6278754
Description
-55℃~+125℃ 10V 12Ω 1uA 2.2uF ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors