TAZA225K010CRSB0723
MFR.Part #
TAZA225K010CRSB0723
JLCPCB Part #
C5976095
Description
-55℃~+125℃ 10V 12Ω 1uA 2.2uF ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors ROHS