CKR06BX824KP
MFR.Part #
CKR06BX824KP
JLCPCB Part #
C1138568
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
5.08mm 50V 820nF ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded