L04023R3BHNTR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
L04023R3BHNTR
JLCPCB Part #
C2042478
Package
0402
Description
15@450MHz 250mA 3.3nH 400mΩ 8.5GHz 0402 Inductors (SMD) ROHS