TAZA155M015CBSZ0000
MFR.Part #
TAZA155M015CBSZ0000
JLCPCB Part #
C5794175
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 15V 15Ω 1uA ±20% Case-E-5125 Tantalum Capacitors