TWCB276M125SCYZ0000
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TWCB276M125SCYZ0000
JLCPCB Part #
C1651545
Package
Plugin,D7.1xL16.3mm
Description
-55℃~+200℃ 125V 27uF 3.54Ω ±20% 插件,D7.1xL16.3mm Tantalum Capacitors ROHS