TAZA225K010CRSB0H00
MFR.Part #
TAZA225K010CRSB0H00
JLCPCB Part #
C6546547
Description
-55℃~+125℃ 10V 12Ω 1uA 2.2uF ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors