CWR29HC106KCEB\TR
MFR.Part #
CWR29HC106KCEB\TR
JLCPCB Part #
C7126313
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 10uF 15V 2uA ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors