TAZA104M050CRLC0823
MFR.Part #
TAZA104M050CRLC0823
JLCPCB Part #
C7396283
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 100nF 1uA 22Ω 50V ±20% Case-E-5125 Tantalum Capacitors