TAJS684M025RNJ
MFR.Part #
TAJS684M025RNJ
JLCPCB Part #
C6278396
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 25V 680nF ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS