F951C226MQAAQ2
MFR.Part #
F951C226MQAAQ2
JLCPCB Part #
C1953026
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 16V 22uF 3Ω ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS