CWR11HC336MCC
MFR.Part #
CWR11HC336MCC
JLCPCB Part #
C6542808
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 15V 33uF 5.3uA 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors