TBJB226K016CBLC0024
MFR.Part #
TBJB226K016CBLC0024
JLCPCB Part #
C5796228
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.3Ω 22uF 3.52uA ±10% 1210 Tantalum Capacitors