TAJD476K016TNJV
MFR.Part #
TAJD476K016TNJV
JLCPCB Part #
C7356522
Description
-55℃~+125℃ 16V 47uF 900mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS