TPSB156K010T0450
MFR.Part #
TPSB156K010T0450
JLCPCB Part #
C1953546
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 15uF 450mΩ@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS