TAJD476K010TNJV
MFR.Part #
TAJD476K010TNJV
JLCPCB Part #
C1953180
Description
-55℃~+125℃ 10V 400mΩ@100kHz 47uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS