TAJD107M006ANJ
MFR.Part #
TAJD107M006ANJ
JLCPCB Part #
C6546889
Description
-55℃~+125℃ 100uF 6.3V 6.3uA 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS