TAJD107M016ANJ
MFR.Part #
TAJD107M016ANJ
JLCPCB Part #
C5954623
Description
-55℃~+125℃ 100uF 16V 16uA 600mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS