TAJD106K025UNJV
MFR.Part #
TAJD106K025UNJV
JLCPCB Part #
C7395893
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω@100kHz 10uF 25V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS