TAJD106K025RNJV
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJD106K025RNJV
JLCPCB Part #
C5793732
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω@100kHz 10uF 25V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS