TAJD106K025TNJV
MFR.Part #
TAJD106K025TNJV
JLCPCB Part #
C7062122
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω@100kHz 10uF 25V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS