TAJB686M006RNJ
MFR.Part #
TAJB686M006RNJ
JLCPCB Part #
C5348259
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 6.3V 68uF 900mΩ ±20% 1210 Tantalum Capacitors ROHS