TBJB475K016CBSZ0000
MFR.Part #
TBJB475K016CBSZ0000
JLCPCB Part #
C5980297
Description
-55℃~+125℃ 16V 3.1Ω 4.7uF 752nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors