TAJB685M010SNJ
MFR.Part #
TAJB685M010SNJ
JLCPCB Part #
C5975650
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10V 3Ω 6.8uF 700nA ±20% 1210 Tantalum Capacitors ROHS