CWR29HB106KCDC\W
MFR.Part #
CWR29HB106KCDC\W
JLCPCB Part #
C5613656
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 10uF 15V 2uA 2Ω ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors ROHS