TPSC226M020R0100V
MFR.Part #
TPSC226M020R0100V
JLCPCB Part #
C5966441
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 20V 22uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS