TAJB225K020TNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJB225K020TNJ
JLCPCB Part #
C6328938
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 20V 3.5Ω 500nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS