TAJB157M006RNJ
MFR.Part #
TAJB157M006RNJ
JLCPCB Part #
C1847629
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 150uF 6.3V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS