PCT47/10BK
Extended
Manufacturer
Nemco Electronics Corporation
MFR.Part #
PCT47/10BK
JLCPCB Part #
C6142260
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 1Ω@100kHz 47uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS