TAJB157M002RNJ
MFR.Part #
TAJB157M002RNJ
JLCPCB Part #
C1956759
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω 150uF 2.5V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS