TACL685M004RTA
MFR.Part #
TACL685M004RTA
JLCPCB Part #
C7395731
Description
-55℃~+125℃ 4V 6.8uF 7.5Ω@100kHz ±20% 0603 Tantalum Capacitors ROHS