TACL474K010XTA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TACL474K010XTA
JLCPCB Part #
C1954537
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 10V 470nF 7.5Ω ±10% 0603 Tantalum Capacitors ROHS