CWR15FK225KCLB\TR
MFR.Part #
CWR15FK225KCLB\TR
JLCPCB Part #
C7125711
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 10V 10Ω 2.2uF 500nA ±10% 0603 Tantalum Capacitors