T4ZB106K010CRLB4900
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
T4ZB106K010CRLB4900
JLCPCB Part #
C7356292
Package
1505
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 3.2Ω@100kHz ±10% 1505 Tantalum Capacitors ROHS