CWR11JK105JB\TR
MFR.Part #
CWR11JK105JB\TR
JLCPCB Part #
C7120815
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 1uF 20V 500nA ±5% 1206 Tantalum Capacitors