RPF1015331M050K
MFR.Part #
RPF1015331M050K
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16mm 2.7A@100kHz 22mΩ 330uF 5000hrs@105℃ 50V 5mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS