SPA221M04R
MFR.Part #
SPA221M04R
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 220uF 4.2mm 4A@100kHz 4V 5mΩ Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS